טיולים מאורגנים כשרים לחו"ל

טיולים מאורגנים כשרים לחו"ל

הרצון לגלות עולם קיים כעת עבור כל המגזרים. גם שומרי המסורת ומי שמקפיד לאכול אוכל כשר בלבד יכול ליהנות מטיולים מאורגנים שאנו מתאמים בחו"ל תוך הקפדה על כל פרט, המיועדים באופן ספציפי לקהל זה. 

טיולים מאורגנים הכוללים אוכל כשר ואווירת שבת

הטיולים שאנו מארגנים בארצות רבות מעבר לים, באירופה, אסיה, בארצות הברית וביבשות נוספות מקבלים את הצביון הייחודי שבו אוכלים אוכל כשר. הסיורים הללו הותאמו מראש לקהל זה ולכן הם נהנים מכך לאורך כל ימי הטיול.

המטיילים נהנים משהות בבתי מלון אשר עברו הליך בדיקה ופיקוח, וכך הם מתאימים עבור סוג זה של קהל. התוכנית המפורטת של ימי הטיול אינה כוללת כל פעילות בסוף השבוע. מכניסת השבת ועד צאת השבת, המטיילים נמצאים במלון ובמקומות רבים נהנים גם מבית כנסת בשטח שהוקצה לכך בבית המלון או מתפילות בבית כנסת יהודי הממוקם בקרבת מקום. 

הם נהנים לאורך כל סוף השבוע מאווירה מסורתית ודתית, קבלת שבת בערב שבת בבית המלון או אפשרות נוספת היא לחגוג בבית חב"ד הממוקם בסמוך וממדריך שומר מסורת המלווה אותם לאורך כל הטיול כולל בששי-שבת, הכול תלוי בעיר שבה מבקרים.

בבית המלון מכינים עבורם מאכלים מיוחדים תוך שימוש בחומרי גלם שקיבלו אישור שהם מותרים למאכל כך שכל האוכל הוא כשר. כל הארוחות מוגשות בכלים חד פעמיים כדי שלא יהיה שימוש בכלים שאכלו בהם בעבר מאכלים שאינם כשרים.

טיולים ברחבי העיר 

בכל בוקר יוצאים המטיילים לסיורים שתואמו מראש באתרים שונים ברחבי העיר או הסביבה. בערים מרכזיות כמו לדוגמה בודפשט בהונגריה שיש בה רובע יהודי, נהנים מסיור ברחבי רובע זה, נכנסים לבית הכנסת המרשים ומנהנים מהקדושה הרבה השוררת בו. מבקרים במיצג הסמוך לבית הכנסת, במוזיאון לתולדות יהדות הונגריה, במייצג המרגש ליד הדנובה ובבית הקברות היהודי בעיר. 

מכיוון שהטיול נמשך כמה שעות, במהלך הסיור המטיילים עושים הפסקה ואוכלים ארוחת צהרים קלילה שהוכנה מראש על ידי הטבחים שלנו בבית המלון. כריכים, עוגיות, פירות או ירקות כשרים. בדרך זו קיימת היכולת גם לטייל וגם ליהנות מאוכל כשר. 

בערים שבהם יש מרכזים יהודיים וקיימות מסעדות כשרות המטיילים נהנים מארוחות יהודיות כשרות. אנו מתאמים מראש את הגעת הקבוצה כך שממתין לה שולחן ערוך ואפשרות לבחור את המטעמים האהובים עליהם.

שייט מחוף לחוף

שומרי כשרות רבים מעוניינים לצאת לשייט כדי ליהנות מכל היתרונות שלו. לשוט בספינה בלב ים ללא צורך לעבור מבית מלון אחד לאחר, לטייל בכל יום על אדמתה של מדינה אחרת וליהנות משפע של פעילות על הספינה לאורך כל היום והערב.

גם על הספינות הללו דאגנו לאוכל כשר כדי לאפשר לציבור ליהנות מאוכל כשר ושהייה על הספינה ללא כל הגבלות. כשעוגנים בערים שיש בהן מסעדות כשרות, הנופשים נהנים מהגעה למסעדות הללו ומאכילת אוכל יהודי כשר.

התאמת הטיולים לקבוצת המטיילים

החשיבה שלנו היא אחת, לאפשר לקהל טיול נפלא עם המון חוויות עוצמתיות שיכיל את כל הנוחות הנדרשת בנושא המזון. המטרה היא שהנוסעים לא יסחבו עימם אוכל מהארץ כמו שימורים או קרקרים אלא הם ידעו שבכל נקודת זמן על המטוס, על הספינה, בטיולי טבע או בערים השונות, יש מי שדואג להם לאוכל איכותי, טעים וכשר.

הלקוחות הקבועים שלנו נהנים מטיולים מאתגרים, הם רואים מיקומים יפהפיים בכל העולם ללא הגבלה של נושא הכשרות. 

גם אתם מוזמנים להצטרף ולטוס איתנו למדינות שמעניינות אתכם ברחבי הגלובוס.