טיולים מאורגנים לחרדים

טיולים מאורגנים לחרדים
טיולים מאורגנים לחרדים

בשנים האחרונות נעשו צעדים מרחיקי לכת כדי לאפשר גם לציבור החרדי ליהנות מחופשות מעבר לים. עד עתה המגבלה של המזון הכשר ונקודות נוספות המשויכות לצביון החרדי מנעו מהם לטוס או להפליג לחופשות ביעדים שונים. 

ההתאמות החדשות, בבתי המלון כמו במלון שלנו בפאפוס, קפריסין, מאפשרים להם ליהנות בחופשות בדיוק כמו הציבור החילוני ולחזור ארצה מלאי חוויות. 

מלון לגונה בפאפוס 

מלון לגונה הוא אחד מבתי המלון היפים ביותר הקיימים בעיר הנופש פאפוס. תיירים מכל העולם מגיעים אליו ונהנים מאירוח ברמה גבוהה ביותר. 

הקרבה לישראל יצרה רכבת אווירית והרבה מאד ישראלים מגיעים למלון זה לאורך כל השנה ובמיוחד בתקופת החגים ובקיץ. אנו בהנהלת החברה לגונה כחולה הבנו כי הציבור שמגיע לבית המלון הוא בעיקר הציבור החילוני ואילו החרדים מדירים את הגעתם למלון כיוון שלא קיימים תנאים נאותים לשמירת הצביון החרדי. כיוון שהמגמה היא לאפשר נופש לציבור הדתי כי גם לחרדים מגיע ליהנות מחופשה איכותית מעבר לים ,קיבלנו החלטה לבצע את השינויים המתבקשים כדי שהחרדים ירגישו במלון שלנו בנוח בדיוק כמו שהם מרגישים בבתי המלון בישראל שהם כשרים למהדרין. 

בבית המלון הוכשר אחד המטבחים בהתאם להנחיות של הרב ומשגיח כשרות נמצא שם בכל יום כדי לפקח על העבודה הנעשית במטבח. הציבור החרדי נהנה מחדר אוכל נפרד שבו הוא מקבל מאכלים שהם גלאט למהדרין, שחיטת חב"ד פת וחלב ישראל. המטבח עבר את כל השינויים הנדרשים באופן קפדני ולכן קיבל תעודת כשרות.

טיולים מאורגנים לחרדים 

כשקיימת תשתית כשרה לכל נושא המזון, אפשר לארגן טיולים מאורגנים לחרדים בכל הסביבה. החרדים נהנים לטוס לקפריסין, ליהנות מיופייה של פאפוס המשרה רוגע ושלווה עבור כל הנופשים. במהלך ימי החופשה מארגנים עבורם טיולים במקומות שונים ברחבי האי, מקומות היסטוריים, טיולים בג'יפים לנופים פראיים, הסעות לקניונים לשופינג של המותגים הבין לאומיים המובילים ועוד.

מכיוון שחלק גדול מהטיולים נמשך שעות רבות שבהן החרדים שוהים מחוץ למלון, אנו דואגים לצייד אותם מראש בכריכים, פירות, ירקות ומוצרים כשרים נוספים. במהלך הטיול הם עוצרים לארוחה קלה ונהנים מאוכל כשר שהוכן במטבח שהוקצה לכך. בדרך זו הם שקטים כיוון שאינם צריכים לדאוג לאוכל כשר בשעות הללו והם נהנים הנאה מלאה מהטיולים הארוכים.

בשעות הערב הם חוזרים לבית המלון שלנו ונהנים מארוחת ערב בשרית כשרה. השפים שלנו דואגים להכין מאכלים ומטעמים שהם אוכל יהודי מובהק המוכר ואהוב עליהם. כל המטרה שלנו היא להעניק להם הרגשה ביתית כך שייהנו מהחופשה המפנקת וגם יגיעו בעתיד פעם נוספת.

דרך חדשה לחופשות עבור החרדים 

ההתאמה הייחודית של בית המלון כשר בקפריסין שלנו פתחה פתח לטיולים מאורגנים לחרדים המתקיימים בדרך זו גם במקומות אחרים בעולם. הציבור החרדי שנמנע עד עתה מיציאה לטיולים מאורגנים נהנה כעת לבקר באתרים רבים ברחבי העולם באופציות של טיסות ליעדים רבים ושייט בספינות חדשניות.

הצביון החרדי שהוא כל כך חשוב עבורם נשמר לאורך כל הדרך והמארגנים דואגים לארוחות הכשרות בבוקר ובערב וגם למזון הקל לאורך שעות הטיול כך שהם נהנים מכל העולמות. גם רואים עולם וגם אוכלים אוכל כשר בכל מקום.

ההשגחה של הרב ושל משגיח הכשרות היא תמידית כך שהחרדים שקטים ורגועים שכל המערך פועל באופן יעיל ועל פי הכללים שנקבעו מראש. 

בית המלון שלנו שמח לארח משפחות חרדיות לאורך כל השנה ומעניק חוויה נעימה ביותר במיוחד בחגי ישראל אשר בהם נשמר הצביון החרדי כמו בכל בית יהודי וכמו בבתי המלון בישראל שקיבלו הכשר של גלאט מהדרין.