נופש לציבור הדתי

נופש לציבור הדתי

הציבור הדתי המעוניין לנסוע לחופשה בחו"ל, דואג תמיד לנושא המזון כיוון שלא בכל מקום קיימות מסעדות כשרות. רבים מהנופשים נהגו לקחת עימם במזוודה מנות חמות וקופסאות שימורים כדי שיהיה להם מה לאכול במקומות שבהם לא ימצאו מסעדות כשרות, אנחנו בלגונה הכחולה דאגנו לאפשר נופש לציבור הדתי ללא בעיות .

נופש מותאם לציבור הדתי 

המלון המפואר שלנו בפאפוס שבקפריסין זיהה את הצורך של נופש לציבור הדתי ומאפשר חבילת נופש כשר לפאפוס, בכך שדאג לאוכל כשר ופתרנו בעיה זו בדרך נפלאה שבה הכשרנו מטבח וחדר אוכל אחד לטובת הציבור הדתי.

בבית המלון הכשר בפאפוס קיים מטבח וחדר אוכל אחד המתאים לכלל אורחי המלון. בנוסף לכך הוכשר מטבח נוסף עבור הכמויות הגדולות של האזרחים הדתיים המגיעים לעיתים תכופות מישראל לחופשה בעיר פאפוס שבאי קפריסין. המטבח הוכשר על פי ההנחיות של הרב המקומי לרמה של גלאט למהדרין, שחיטת חב"ד פת וחלב ישראל ולכן הוא בעל תעודת כשרות. במקום עובד משגיח כשרות הבוחן את כל העבודה היום יומית שנעשית כך שהכול יתנהל על פי כללי הדת היהודית, כפי ששומר כל אדם דתי בביתו וכפי שנהוג בבתי מלון כשרים בישראל שקיבלו אישור מהרבנות לכל הפעילות שלהם.

לנופשים הקצנו מקום מיוחד עבור בית כנסת כך שיוכלו להתפלל במהלך השבוע ובסופי השבוע. אופן השחייה בבריכת השחייה השתנה ומאפשר נופש לציבור הדתי וכעת יש חלוקה של שעות נפרדות. כך יש שעות ספציפיות עבור הגברים ושעות אחרות עבור הנשים כך שלא ישחו יחד מטעמי הצניעות.

טיולים לציבור הדתי 

להנאה מושלמת מהחופשה, ביצענו שינויים המיועדים רק עבורם. לדוגמה לאחר ארוחת הבוקר העשירה והכשרה הנופשים מקבלים מהנהלת המלון כריכים ומאכלים כשרים נוספים עבור ארוחת הצהריים. כשהם בטבע הם לא יוכלו לאכול פריטים אחרים כפי שנהנה הקהל שאינו דתי ובמקביל הם גם לא יוכלו לחפש מסעדה כשרה בעיר, כיוון שהם די רחוקים מהמלון.

במלון שלנו מצאנו שילוב מצוין בין הצורך להעניק שירות לציבור הדתי לאורך כל היום, לבין פתרונות פרקטיים הנמצא בתוך מסגרת הנופש והטיולים בג'יפים או באוטובוסים.

הנוף הפראי וחופי הים ובהם החול הזהוב מפתיעים את הציבור הדתי ונראה כי כף רגלו של אדם לא דרכה בחלקים מסוימים של האי. והם מאד נהנים לסייר בחופים ובשמורות הטבע היפהפיות.

חשיבה רוחבית עבור הציבור הדתי 

ביצוע השינויים הנדרשים עבור הציבור הדתי כלל חשיבה רוחבית ומאד ממוקדת של הצרכים הייחודיים שלהם. המטרה שלנו היא לאפשר להם חופשה נפלאה ללא צורך בחשיבה על נושא המזון, התפילות או כל נושא אחר בעל צביון דתי וזאת מכיוון שהנושא הזה כבר טופל על ידי ההנהלה ונמצא לכך פתרון הולם.

כל הציבור הדתי נהנה מארוחות כשרות הן בבית המלון והן מחוצה לו, כך הנופשים יכולים להגיע  לשופינג בקניונים המלאים במותגים אופנתיים שהם המילה האחרונה. משפחות עם ילדים קטנים נהנים משהייה בפארקי מים ייחודיים אשר כוללים הרבה מאד מתקנים איכותיים הגורמים להנאה רבה לילדים בגילאים השונים. מדובר בפארקים רחבי ידיים שכוללים משחקים המותאמים לכל קבוצת גיל ולכן המרחבים הללו גורמים לאושר רב לילדים וגם להורים.

אפשרויות חדשות עבור המגזר הדתי 

בית המלון שלנו יצר התאמה מיטבית עבור המגזר הדתי וזו אופציה מצוינת לצאת לחופשה בראש שקט ללא צורך בהבאת מזון, דאגה או חיפוש מתמיד אחר מסעדות כשרות. לאור זאת קהל דתי רב מגיע למלון ונהנה מאווירה התואמת את ההתנהלות שלהם ביום יום. 

נשמח לארח גם אתכם במלון בפאפוס בתאריכים הנוחים לכם לחופשה זוגית מפנקת כדי להירגע מטרדות היום יום, או לחופשה משפחתית עם הילדים והמשפחה המורחבת.